رفع بلاک در اینستاگرام

رفع بلاک در اینستاگرام

Sahand Web
سهند وب

رفع بلاک در اینستاگرام

بلاک شدن و محدود شدن فعالیت ها در اینستاگرام موضوعی است که بسیاری از افرادی که در این شبکه اجتماعی فعالیت می کنند با آن مواجه شده اند.

اکشن بلاک اینستاگرام موضوع جدیدی نیست و به دلایل مختلف آمار آن نیز افزایش پیدا کرده است.

اکشن بلاک و ایجاد محدودیت های موقتی اقدامی است که اینستاگرام برای جلوگیری از سوءاستفاده ربات ها در نظر گرفته است.

منظور از بلاک شدن در اینستاگرام، محرومیت از لایک کردن و کامنت گذاشتن و در مواردی فال و آنفالو است ، زمانی که شما در زمان کوتاهی هریک از این اقدامات شامل لایک ، کامنت ، فالو آنفالو را انجام دهید اینستاگرام شما را ربات تشخیص داده و پیج شما را از چند ساعت تا چند روز محدود می کند در این موارد هنگام لایک کردن یا کامنت گذاشتن، پیامی به نام Action Blocked نمایش داده خواهد شد. 

رفع بلاک در اینستاگرام

در این مقاله، سعی کرده ایم به رایج ترین روش هایی که به رفع بلاک در اینستاگرام کمک می کنند اشاره کنیم ، البته تمام این موارد تجربی هستند و اینستاگرام به آن ها اشاره ای نکرده و موفقیت آن ها نیز با احتمالات است و اینکه صددرصد روشی بتواند به رفع بلاک در اینستاگرام کمک کنند وجود ندارد.

دلایل بلاک شدن در اینستاگرام

  • استفاده از برخی اپلیکیشن ها برای دریافت لایک 
  • استفاده از برخی اپلیکیشن ها برای دریافت فالورر
  • دریافت فالوور فیک
  • سرعت زیادی لایک کردن
  • گذاشتن کامنت های تکراری زیر پست سایر پیج ها
  • فالو و آنفالو کردن سریع افراد

انواع بلاک شدن در اینستاگرام

بلاک شدن موقت

این نوع بلاک شدن رایج‌تر است و تاریخ انقضایش معمولا از چند ساعت تا نهایتا یک روز است.

بلاک شدن با تاریخ انقضا

این نوع بلاک به شما یک تاریخ انقضای مشخص می‌دهد و می‌گوید که دقیقا در چه تاریخی بلاک شدن شما برطرف می‌شود. در این موارد توصیه می شود تا برطرف شدن آن و سررسید تاریخ بلاک صبر کنید.

روش های رفع بلاک در اینستاگرام

استفاده از اینترنت موبایل

در مواردی لاک ایتاگرام ممکن است به دلیل فیلتر آی پی شما رخ داده باشد ، در این موارد با تغییر دادن اینترنت خود و استفاده از اینترنت موبایل می توانید به رفع بلاک کمک کنید.

عدم استفاده از اپلیکیشن‌های افزایش لایک و فالوور

استفاده از اپلیکیشن‌ها برای افزایش لایک و فالوور استفاده از این یکی از مهم ترین دلایل بلاک اینستاگرام است برای رفع بلاک اینستاگرام باید استفاده از این اپلیکیشن ها را برای همیشه کنار بگذارید.

توقف کامل فعالیت ها

به مدت 24 تا 48 ساعت از انجام هرگونه فعالیتی در اینستاگرام بپرهیزید، یعنی نه پستی را لایک کنید و نه کامنت بگذارید ، در این مدت حتی پیجی را فالو یا آنفالو نکنید.

اتصال پروفایل به دیگر شبکه های اجتماعی

همانطور که گفته شد اینستاگرام زمانی پیج شما را بلاک می کند که شما را به عنوان یک اکانت اسپم شناسایی کند ، در این شرایط بهتر است با اتصال اکنت اینستاگرام خود به دیگر شبکه های اجتماعی همچون فیسبوک به اینستاگرام نشان دهد که شما یک شخص حقیقی هستید و ربات نیستید.

رفع بلاک در اینستاگرام

ارسال گزارش به اینستاگرام

در صورتی که اخیرا هیچ گونه فعالیت تکراری و یا خطایی از دید اینستاگرام انجام نداده اید می توانید برای رفع بلاک در اینستاگرام به شرکت گزارشی ارسال کنید.

کار خطایی از شما سر نزده، پس باید این موضوع را به این شرکت گزارش دهید. بعد از ارسال گزارش، شاید این شرکت مشکل شما را برطرف کند. 

سخن پایانی

برای پیشگیری از بلاک شدن در ابنستاگرام سرعت لایک زدن را کاهش دهید. همیشه بین لایک های خود چند ثانیه فاصله بگذارید و همچنین یک کامنت یکسان را در پست‌های مختلف ننویسید. در زمینه‌ی فالو و آنفالو هم زیاده‌روی نکنید تا احتمال بلاک شدن توسط اینستاگرام کاهش یابد.

اگر شما هم در زمینه بلاک شدن و رفع بلاک در اینستاگرام تجربه ای دارید با ما در میان بگذارید.

 

کلمات مرتبط :

دلایل بلاک اینستاگرام – رفع بلاک در اینستاگرام – خارج شدن از بلاک اینستاگرام – چگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم – طراحی سایت شرکتی – طراحی سایت پزشکی – طراحی سایت فیزیوتراپی – طراحی سایت فروشگاهی – طراحی سایت برای رستوران


ویژگی های یک محتوای خوب
قراردادن مقاله در وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

تماس با سهند وب
فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ