لینکدین در توسعه کسب و کار

لینکدین در توسعه کسب و کار

Sahand Web
سهند وب

لینکدین در توسعه کسب و کار

مهمترین اقدامی که مدیر سایت بعد از طراحی سایت خود انجام میدهد مبحث بهینه سازی سایت (سئو) میباشد ، عامل های بسیار گوناگونی در بهینه سازی سایت موثراند که یکی از مهمترین این کارها عضویت و فعالیت در شبکه های اجتماعی است. لینکداین یکی از این شبکه ها میباشد.در این مقاله قصد داریم نکاتی را درزمینه لینکدین و چگونگی بهینه از این شبکه اجتماعی بیان کنیم. اگر قصد دارید از شبکه اجتماعی لینکدین بهره ی مطلوب را ببرید و استفاده مناسبی برای تجارت خود داشته باشید، مواردی که در این مقاله مطالعه می نمایید به طور تمام و کمال اجرایی نمایید. برای استفاده مفید از لینکدین در توسعه کسب و کار
اینجا ما هفت مرحله را به شما توصیه می کنیم و از شما می خواهیم که این مراحل را یک به یک اجرا نمایید.

استفاده مفید از لینکدین در توسعه کسب و کار

لینکدین در توسعه کسب و کار

هدف گذاری

اگر قصد دارید با استفاده مفید از لینکدین در توسعه کسب و کار برای ارتباطات بیشتر از شبکه های اجتماعی استفاده کنید. بهتر از ابتدا هدف خود بطور کامل مشخص نمایید و بدانید که بر روی چه موضوع یا موضوعاتی قصد دارید بیشتر تمرکز و فعالیت نمایید.

 

اکانت لینکدین خود را بهینه سازی کنید

اطلاعات خود را  کامل در لینکدین قرار دهید و همچنین سعی نمایید تنها از مزیت های شغل خود تعریف نمایید و هرگز در مطالب خود مواردی که باعث ایجاد تناقض در گفته های شما شود، استفاده نکنید.

 

در ارتباطات با دوستان مهم خود توجه بیشتری بکنید

حتما باید به مشتریان ویژه خود توجه بیشتری داشته باشید و با آنها تعامل بیشتری برقرار نمایید در دنیای امروز تجارت داشتن مشتریان وفادار بسیار پر سود تر از تبلیغ برای جذب مشتریان جدید است.

 

تعامل دو طرفه برقرار نمایید

بکوشید ارتباطات خود را دو طرفه پیگیری نمایید و همانگونه که انتظار دارید دوستانتان به پیغام  های شما پاسخ دهند شما نیز به پیغام های آنها پاسخ دهید و برای مطالب آنها حتما نظر بگذارید.

در گروه هایی مرتبط با حوزه کاری خود عضو شوید

یکی از کارهایی که لینکدین در توسعه کسب و کار شما تاثیر بسیاری دارد عضویت در گروهایی که در زمینه تجارت شما فعالیت میکنند می تواند شما را با همکاران بیشتری آشنا کند و همچنین می توانید از تجارب عمومی آنها بهره برده و کار خود را گسترش بخشید.

 

دایره دوستان خود را گسترش دهید

ارتباطات خود را تا جایی که می توانید گسترده تر کنید با اینکار باعث می شوید دایره ارتباطات تجاری شما گسترده تر شود و شما با افراد بیشتری که در حوزه کاری شما فعالیت دارند ارتباط برقرار نمایید.

 

حقیقت خود را نشان دهید

ارتباطات خود را بهتر و حقیقی تر پیگیری کنید و با دوستان خود در شبکه اجتماعی لینکدین همانند یک تعامل اجتماعی ارتباط برقرار نمایید و از آنها در مورد تمام احوالات و روزمره سوال بپرسید تا آنها به اینکه پشت این صفحه یک انسان حضور دارد بیشتر ایمان بیاورد و به شما اعتماد نماید.

اینجا ما هفت مرحله برای لینکدین در توسعه کسب و کار را به شما توصیه می کنیم و از شما می خواهیم که این مراحل را یک به یک اجرا نمایید.

” گروه طراحی وب سهند طراح و توسعه دهنده وب سایت های پزشکی “


ASP.NET چیست ؟
پسوند آدرس های اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

تماس با سهند وب
فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ