تبلیغات گوگل یا سئو

تبلیغات گوگل ( گوگل ادوردز )

Sahand Web
سهند وب

تبلیغات گوگل یا سئو

تبلیغات گوگل چگونه است ؟

دو روش برای تبلیغات گوگل وجود دارد که روش نخست و مقرون به صرفه تر سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد و راه دوم گوگل ادوردز است. در روش نخست سایت بهینه سازی می شود تا با کلمات مرتبط به حوزه فعالیت وب سایت صفحه نخست و بین رتبه های اول گوگل قرار بگیرد. در روش گوگل ادوردز، هزینه ای به گوگل پرداخت می کنید تا سایت برای کلمات و واژه های کلیدی مورد نظر شما صفحه اول گوگل قرار بگیرد که گوگل در ازای هر کلیک بر روی تبلیغات شما از مبلغی که پرداخت کرده اید کسر می نماید.

 

تبلیغات گوگل ( گوگل ادوردز )

گوگل به عنوان محبوب ترین و پربازدید ترین موتور جستجوگر

یکی از بهترین سایت هایی می باشد که می توانید به وسیله آن تبلیغ خدمات یا محصولات خود را انجام دهید که در این روش تبلیغات وب سایت شما برای عبارات جستجو شده و مرتبط به حوزه فعالیت شما در نتایج جستجوی گوگل به نمایش در می آید .

وب سایت شما به دو شکل در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود :

روش اول به پرداخت هزینه به گوگل می باشد و گوگل این روش را نتایج جستجوی پرداخت شده (paid search results) می نامد برای این روش شما به گوگل هزینه پرداخت می کنید تا وب سایت شما در نتیجه جستجوها نمایش داده شده با کلمات کلیدی که انتخاب نموده اید در محل مورد انتخاب شما قرار بگیرد و این روش Adwords نام دارد. با استفاده از روش ادوردز نه تنها برای مدتی که تبلیغ خدمات خود را می کنید ورودی سایت شما بیشتر می شود بلکه این افزایش ترافیک سایت شما به رشد رتبه سایت شما کمک میکند
و بعد از تبلیغات نیز رتبه سایت شما نسبت به دوره قبل از تبلیغ رتبه بهتری پیدا میکند.

 

تبلیغات گوگل یا سئو

 

تبلیغات گوگل یا سئو

سئو چیست ؟

در روش دوم برای تبلیغات گوگل بر روی وب سایت شما اقدامات بهینه سازی وب سایت یا همان سئو صورت می گردد تا وب سایت شما برای عبارات کلیدی مرتبط با زمینه فعالیت شما در صفحات نخست گوگل قرار گیرد که این روش نسبت به روش گوگل ادوردز روش زمانبری محسوب می شود که در برخی موارد برای رسیدن به صفحات نخست گوگل باید چندین سال فعالیت داشته باشید و برای ماندن در جایگاه خود این فعالیت را ادامه دهید ولی این روش نسبت به روش ادوردز روش پایدارتری می باشد .

گوگل سایت هایی را که در نتایج اصلی آن نمایش داده می شود نتایج طبیعی جستجو (organic search results) می نامد ، به اقدامات که به منظور بهینه سازی سایت شما برای به نمایش در آمدن در صفحات نخست گوگل انجام می شود سئو گفته می شود. پس تبلیغ در گوگل را می توان هم از طریق ادوردز (Adwords) و یا سئو (SEO) انجام داد شما کدام روش را انتخاب میکنید تبلیغات گوگل یا سئو ؟

 

“گروه طراحی وب سهند طراح وب سایت های پزشکی در هر دو روش (Adwords) و (SEO) فعالیت می کند ”

” ما میتوانید شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کنیم با ارائه نمونه کارهای موفق “


چرا در دنیای امروز باید وب سایت داشت ؟
شبکه های اجتماعی برای بازاریابی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

تماس با سهند وب
فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ