چرا در دنیای امروز باید وب سایت داشت ؟

چرا در دنیای امروز باید وب سایت داشت ؟

Sahand Web
سهند وب

چرا در دنیای امروز باید وب سایت داشت ؟ در عصر ارتباطات، اینترنت و صفحات وب از مهمترین ابزارهای ارتباطی بین انسانها ، در هزاره سوم به محسوب میشوند.

امروزه اینترنت بر روی گوشی تلفن همراه و کامپیوتر هر شخصی پیدا می شود که این ابزار از مهمترین و در دسترس ترین وسایل ارتباط جمعی بین انسان ها در سرار کره خاکی می باشد که تنها با یک کلیک افراد را در دست یابی به مقاصد خود یاری میکند.

نیاز انسانها با پیشرفت تکنولوژی و فناوری به اینترنت و بازایابی اینترنتی افزون میشود شاید تا چند سال دیگر فروشگاهی پیدا نکنید که از یک سایت برای معرفی محصولات خود استفاده نکند.

امروزه برای پیدا کردن یک فروشگاه یا خرید یک محصول بدون آنکه از خانه خارج شویم می توان از فروشگاه های اینترنتی و سایت هایی که به معرفی برند و محصولات خود می پردازند استفاده کنیم.

طراحی و توسعه سایت مبحث پیچیده و زمانبری می باشد که با وجود مشغله های کاری امروزی هر فرد امکان یادگیری و اجرا آن برای همه محیا نیست.

طراحان

در این میان طراحان و توسعه دهندگان سایت نقش برجسته ای پیدا میکنند تا با ارایه خدمات به مشتریان آنها را در معرفی محصول یا خدمات به عموم مردم یاری کرده و به طیف وسیعی از مردم خدمات خود را ارایه بکنند .
هزینه ای که برای ساخت یک وب سایت به طور میانگین باید صرف کرد به مراتب کمتر از هزینه های نگهداری و استفاده از دیگر وسایل ارتباطی نظیر روزنامه ، مجلات ،  تلویزیون ، تراکت ، تبلیغات شهری ، رادیو و … می باشد.
هزاران نفر در سراسر جهان می توانند از وب سایت شما بازدید کنند؛
این بدین معناست که ارتباط شما با سراسر جهان برقرار شده است و از این طریق و با صرف کمترین هزینه می توانید محصول و یا خدمتی را که ارائه می دهید به مردم در همه نقاط دنیا معرفی نمایید.

گاهی اوقات گستره این بازاریابی کوچکتر میباشد مثلا کلینیک پزشکی را در نظر بگیرید که در منطقه تاسیس شده و رقیبان زیادی در این منطقه مشغول فعالیت هستند بهترین روش برای پیشی گرفتن از رقیبان با سابقه یک وب سایت کاربر پسند و با سئو خوب میباشد تا در صفحات اول موتور جستجوگر با کلید واژه مناسب باشد.

امروزه با افزایش مشغله ها بیشتر مردم خدمات و نیاز های خود را در اینترنت جستجو میکنند تا با کمترین هزینه به نزدیکترین محل مراجعه کنند.

 

چرا در دنیای امروز باید وب سایت داشت ؟

چرا در دنیای امروز باید وب سایت داشت ؟

 

با توجه به اینکه روند رو به الکترونیک شدن در پیشروی همه انسان ها قرار گرفته از اینرو وب سایت دنیای جدیدی را بوجود آورده است که شما به آسانی می توانید خدمات و پاسخگوئی و یا امکانات دیگری را در اختیار کاربران و یا مشتریانتان با توجه به اینکه وب سایتی در حوزه پزشکی ، توانبخشی ، مدرسه ، موسسات ، فروشگاه ، سازمان و اداره جات ، سفارتخانه ، دانشگاه و … داشته باشید ارائه دهید.

حتی پرخرج ترین وب سایت ها نیز در مقایسه با کارکرد و خدماتی که ارائه می دهند به صرفه می باشد.

و شما می توانید به راحتی و با آموزشی ساده و مقدماتی وب سایت خود را در هر ساعت از شبانه روز به روز نمایید؛
این بدین معنی می باشد که دسترسی مخاطبان شما به اطلاعات و اخبار جدید می باشد و این راه سریعترین روش برای رساندن اطلاعات جدید و به روز به مخاطبان محسوب میشود.

 

دلیل اول

یکی از دلایل ساخت و راه اندازی وب سایت این می باشد که یک سایت خوب به افزایش اعتبار در حوزه فعالیت شما کمک شایانی میکند ، وب سایت تائیر به مراتب موثری بر اعتماد سازی مشتری های بالقوه دارد و به مخاطب نشان می دهد که شما دارای دانش و علم به روز نسبت به کار خود هستید. یک طراحی حرفه ای ، محتوا مناسب با نوشتار درست اطلاعات مفید از محصولات و اطلاعات تماس مناسب باعث ارتقا سطح اعتماد مشتریان به محصولات شما می گردد.

اگر شما در ساخت وب سایت با کیفیت و دارای اطلاعات مفید هزینه نمایید، مردم حتما تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.

 

دلیل دوم

وب سایت یک ابزار بسیار قوی در زمینه فروش و بازاریابی میباشد فروش محصولات به کمک طراحی فروشگاه اینترنتی یک روش خیلی عالی برای بالا بردن فروش است.

وب سایت یک ویترین دائمی و آسان و شبانه روزی که هزینه آن مراتب کمتر از یک فروشگاه با سازه آجری می باشد ضمن اینکه افراد بیشتری امکان دسترسی به آن را دارند. ارائه درست اطلاعات خدمات و موثر در وب سایت شما این امکان را فراهم میکند که مردم برای خرید بیشتر محصولات ترغیب شوند.

حتی اگر شما از طریق اینترنت نتوانید فروش انجام دهید وب سایت شما یک سرمایه مهم است و به معرفی شرکت شما در سطح مردم کمک میکند.

وب سایت شما یک آغاز برای ایجاد احساس نیاز بین بازدید کنندگان محصولات شما می باشد و شما با درست جلوه دادن محصولات و خدمات ، مخاطب را برای خرید تحریک می کنید سپس از آنها دعوت می نمایید که با شما تماس بگیرند.

 

دلیل سوم

یکی دیگر از دلایلی که چرا در دنیای امروز باید وب سایت داشت ؟ این است که وب سایت باعث می گردد شرکت و خدمات شما در هر لحظه از شبانه روز و از هر مکان قابل دسترس مخاطبان باشد و محدودیت مکان و زمان در دنیای اینترنت معنی ندارد. با راه اندازی وب سایت خوب ، شما شرکت خود را با دنیایی از فرصتها برای دسترسی مردمی که غیر از سایت شما راهی دیگر برای آشنایی با محصولات شما ندارند فراهم میکنید. با یک کلیک ساده در گوشی های موبایل یا رایانه، هر فردی می تواند در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به محصولات ، خدمات ، آدرس و شماره تلفن های شما دسترسی داشته باشد .

این بدین معناست که حتی زمانی که شما در خواب هستید و یا مشغول فعالیت دیگری می باشید وب سایت برای شما مخاطب جذب می کند و به افزایش اعتبار شما در برند سازی شما فعالیت میکند.

 

چرا در دنیای امروز باید وب سایت داشت ؟

چرا در دنیای امروز باید وب سایت داشت ؟

 

دلیل چهارم

دلیل دیگری که برای ساخت وب سایت مهم می باشد اضافه کردن آدرس وب سایت در تبلیغات ، کارت تجاری و امضاء شرکت یک راه عالی برای جلب مشتری به شرکت شما است .

وب سایت باعث افزایش ارزش تبلیغات شما می شود.

مراجعه به وب سایت شما بسیار آسانتر و کم هزینه تر از نوشتن نامه یا رفتن به کلینیک ، فروشگاه یا حتی تلفن زدن به شما می باشد.

داشتن آدرس سایت به افراد جامعه کمک می کند که هر زمان که درباره شما می شنوند و یا تبلیغات شما را می بینند ، به پیام شما عکس العمل نشان دهند.

 

دلیل پنجم

برای خیلی از تجارتها ، یک منبع ضروری برای یافتن مشتریان جدید وب سایت است . وجود وب سایت به آسانی مشتریان را به شما رجوع می دهد. وجود وبسایت این امکان را فراهم می کند که افراد به آسانی سایت شما را به دیگران ارجاع دهند. آدرس وب سایت آسانتر از شماره تلفن به خاطر می ماند به علاوه دادن راه های گوناگون تماس با شما به مردم امکان برقراری تماس را افزایش می دهد. افراد اطلاعات شما را به آسانی دریافت می کنند و همچنین بازدید از وب سایت بسیار آسانتر می باشد زیرا هیچ محدودیت و معذوریتی وجود ندارد و بازدیدکنندگان تحت فشار نیستند.

 

دلیل ششم

یکی از دلایلی که چرا در دنیای امروز باید وب سایت داشت ؟ وب سایت به شما کمک می کند با مشتریان بالقوه در ارتباط باشید و آنها را شناسایی نمایید. افراد زیادی هستند که به آنچه شما ارائه می کنید علاقمند هستند و به آن نیاز دارند ولی احتمالا هم اکنون برای خرید آمادگی نداشته باشند.

شما باید با آنها در ارتباط باشید تا وقتی که آنها برای خرید آمادگی یافنتد ، با خبر شوید.

وب سایت یک روش عالی برای تسهیل این فرایند می باشد.

شما می توانید از طریق وب سایت خود آدرس تماس مشتریان بالقوه را جمع آوری و شناسایی کنید.

سپس می توانید به تناوب، نامه یا خبرنامه برایشان ارسال کنید.

در ارتباط بودن با افراد به تازه و ماندگار ماندن شرکت شما در جامعه کمک بسزایی می کند.

 

چرا در دنیای امروز باید وب سایت داشت ؟

چرا در دنیای امروز باید وب سایت داشت ؟

در آخر باید به این امر  توجه داشت که برای داشتن یک وب سایت موثر سئو و بروزرسانی سایت دارای اهمیت بسزایی هستند.

سئو شمارا در دستیابی به جایگاه های بالای موتور های جستجوگر از جمله گوگل یاری میکند که هرچه شما در صفحات اول گوگل دیده شوید مخاطبان بیشتری پیدا میکنید پس سئو و بروزرسانی را جدی بگیرید.

 

در این مقاله تعدادی از دلایلی که نشان دهد که چرا در دنیای امروز باید وب سایت داشت ؟ بیان کردیم امیدواریم مفید واقع شود.

 

” گروه طراحی وب سهند ارائه دهنده خدمات طراحی ، پشتیبانی ، سئو و تولید محتوا “


شبکه های اجتماعی و بازاریابی
تبلیغات گوگل یا سئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

تماس با سهند وب
فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ